Space Investment

Real Estate Advisors

Space Investment to firma zajmująca się doradztwem inwestycyjnym oraz sprzedażą i zarządzaniem nieruchomości dla wymagających klientów.

 OVO HOTEL HILTON ATRAKCYJNY APARTAMENT

Wrocław


Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny klimatyzowany apartament 2 pokojowy w kompleksie "Apartamenty OVO ", usytuowanych w budynku Hotelu Hilton. Przestronny salon połączony z jadalnią i wyjściem na taras, duża komfortowa sypialnia, pokój kąpielowy z wanną i prysznicem, garderoba z pralnią. Apartament kompleksowo wyposażony i umeblowany do zamieszkania dla najbardziej wymagających klientów.

W cenie usługa concierge, recepcja, miejsce postojowe w garażu podziemnym, wyjątkowy widok z tarasu na panoramę miasta. Dla mieszkańców możliwość korzystania z zaplecza biznesowego Double Tree by Hilton, członkostwa w Ovo Premium Club, centrum Spa& Wellnes Kandra,oraz ekskluzywnym Klubie Fitness z basenem.

Topowa lokalizacja w centrum Wrocławia, w otoczeniu Parku Słowackiego, Galerii Dominikańskiej, wrocławskiej Starówki.


 

Polityka prywatności & Polityka plików cookies

2014-2018 © Space Investment. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Space Investment Real Estate Advisors Sp. z.o.o., ul. Grabarska 1, budynek Pegaz, III piętro, 50-079 Wrocław, NIP 8971821749, REGON: 363941856, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000618784, kapitał zakładowy w wysokości 20 000,00 zł (w pełni opłacony)