Space Investment

Real Estate Advisors

Space Investment to firma zajmująca się doradztwem inwestycyjnym oraz sprzedażą i zarządzaniem nieruchomości dla wymagających klientów.

Luksusowa REZYDENCJA

Wrocław

Sypialnie: 4
Kondygnacje: 3
Rok budowy: 2004

Pokoje: 7
Łazienki: 3
Powierzchnia całkowita: 670 m²
Powierzchnia działki: 2,900 m²


Na sprzedaż atrakcyjna rezydencja z 2014 roku, na południu Wrocławia. Nieruchomość wykończona jest materiałami najwyższej jakości, produkowanymi na zamówienie. Podłogi pokryte marmurem, parkiety dębowe, schody z drewna egzotycznego.

Dom składa się z dwóch kondygnacji mieszkalnych: w lewym skrzydle mieści się siłownia z widokiem na ogród, garaż oraz specjalne pomieszczenie dla ogrodnika.

Na pierwszym poziomie powierzchni mieszkalnej znajdują się efektowny hol, salon z wyjściem do ogrodu zimowego, gabinet, sypialnia i łazienka dla gości, pralnia, przestronna kuchnia z przejściem do jadalni.

Na drugim poziom prowadzą oryginalne schody z witrażem, prawe skrzydło zajmuje strefę prywatną (sypialnia z widokiem na ogród, pokój kąpielowy, garderoba). Lewe skrzydło składa się z dwóch pokoi oraz łazienki.

Nieruchomości wyposażona jest w klimatyzację, system alarmowy i podgrzewane podłogi. Dom jest otoczony niepowtarzalnym, zadbanym ogrodem.

 

 

 

Polityka prywatności & Polityka plików cookies

2014-2018 © Space Investment. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Space Investment Real Estate Advisors Sp. z.o.o., ul. Grabarska 1, budynek Pegaz, III piętro, 50-079 Wrocław, NIP 8971821749, REGON: 363941856, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000618784, kapitał zakładowy w wysokości 20 000,00 zł (w pełni opłacony)