Space Investment

Real Estate Advisors

Space Investment to firma zajmująca się doradztwem inwestycyjnym oraz sprzedażą i zarządzaniem nieruchomości dla wymagających klientów.

Apartament a mieszkanie

Pokaż mi swoje mieszkanie, a powiem, ci kim jesteś. Obecnie myślenie o kupnie mieszkania to niemal jak obranie dobrej strategii biznesowej. Są ludzie, którym po prostu nie wypada mieszkać w tradycyjnym M. Na ich potrzeby, rynek mieszkaniowy w Polsce, nie pozostaje jednak głuchy, a w sprzedaży pojawia się coraz więcej apartamentów.Do mody na apartamenty w naszym kraju przyczynił się impuls gospodarczy końca lat 90 XX wieku. Dziś, choć apartamentowce rosną w szybkim tempie, jest to jednak rynek wciąż raczkujący. Z tego powodu niedoświadczonemu nabywcy trudno odróżnić mieszkanie o podwyższonym standardzie od apartamentu. Kiedy nieruchomość jest apartamentem, a kiedy to jeszcze zwykłe mieszkanie? Czytaj więcej…

Polityka prywatności & Polityka plików cookies

2014-2018 © Space Investment. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Space Investment Real Estate Advisors Sp. z.o.o., ul. Grabarska 1, budynek Pegaz, III piętro, 50-079 Wrocław, NIP 8971821749, REGON: 363941856, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000618784, kapitał zakładowy w wysokości 20 000,00 zł (w pełni opłacony)