Space Investment

Real Estate Advisors

Space Investment to firma zajmująca się doradztwem inwestycyjnym oraz sprzedażą i zarządzaniem nieruchomości dla wymagających klientów.

Space Investment to firma zajmująca się doradztwem inwestycyjnym oraz sprzedażą i wynajmem nieruchomości dla wymagających klientów.


 

Usługi

Doradztwo inwestycyjne

Zapewniamy sukces i rozwój naszych klientów w zakresie rozbudowy portfela nieruchomości. Prowadzimy indywidualne doradztwo, dzięki czemu zakup, posiadanie i zarządzanie nieruchomościami przekłada się na sukces finansowy.

 

Sprzedaż i wynajem domów oraz apartamentów

Kompleksowa obsługa  w sprzedaży i wynajmie nieruchomości przy współpracy renomowanych Kancelarii Prawnych i Notarialnych.Stosujemy innowacyjny system sprzedaży nieruchomości Premium, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

Nieruchomosci w Hiszpanii

Sprzedaż atrakcyjnych  apartamentów i willi w Hiszpanii, na wybrzeżu Costa Blanca. Zapewniamy personalnego doradcę na miejscu, obsługę w języku polskim, angielskim i hiszpańskim, doradztwo prawno-księgowe, profesjonalne zarządzanie najmem oraz kompleksowe wsparcie przy zakupie nieruchomości. Na życzenie klienta organizujemy przelot i zakwaterowanie w rekomendowanych hotelach.

 

 

Polityka prywatności & Polityka plików cookies

2014-2018 © Space Investment. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Space Investment Real Estate Advisors Sp. z.o.o., ul. Grabarska 1, budynek Pegaz, III piętro, 50-079 Wrocław, NIP 8971821749, REGON: 363941856, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000618784, kapitał zakładowy w wysokości 20 000,00 zł (w pełni opłacony)